Набір для навчання дітей програмуванню "Disney Avengers Месники"

Артикул: 3156

2 200 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для навчання дітей програмуванню "Disney Avengers Месники"
Дитячий набір для програмування Avengers Месники підходить для занять вдома, в дошкільних закладах, центрах розвитку, в тому числі за методикою STEAM (практичний підхід для простого освоєння наук).
Для роботи бази потрібні 3 батарейки АА (не в комплекті). В інструкції на 14 сторінок докладно описані і показані всі етапи і способи гри, а також кроки з налагодження.
Набір для навчання дітей програмуванню Disney Avengers Месники - перший провідник в світ кодів для дітей від 3 років.
З науково-ігровим набором серії Disney ви легко зробите перші кроки в світ програмування та робототехніки. Спеціально розроблені карти кодів і маршрутів допоможуть записати програму пересування персонажа. Мета гри - навчити дітей програмувати. Вони будуть давати Залізному Людині інструкції за допомогою карток, щоб він міг пройти по найкоротшому шляху, зустрівши по дорозі друзів-супергероїв.
Отримати відповідь на питання «як це працює», дитина може через розвиваючу гру, шляхом проб і самостійного виправлення помилок.
Ігри з набором для навчання програмуванню розвивають інтелект, просторове і логічне мислення, вміння формулювати і вирішувати завдання, дають розуміння, що таке програма і алгоритм, як влаштовані комп'ютери. І все це без перебування перед екраном, що безсумнівно оцінять батьки.
склад:
Ігрова база
1 шаблон з 12 фігурками (персонажів і будівель)
5 підставок для фігурок і декорацій
4 килимка з дорогами різних рівнів складності
30 карток завдань (маршрутів)
30 карток з кодами
1 мішечок для зберігання фігурок
14-сторінковий буклет з інструкціями
1 фігурка Залізної Людини з підставкою
1 підставка для карток завдань

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ