Науковий набір "Робот на енергії солі"

Артикул: 3162

410 грн

Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Набір для досліджень підходить для занять вдома і на курсах по освітньої методики STEAM. Такий науковий проект розвиває вміння збирати пристрої за схемами, виконувати точну роботу руками, шукати і виправляти помилки в роботі пристроїв, терпляче доводити розпочаті справи до кінця. Діти на практиці знайомляться з основами фізики, хімії. Ви можете собераюсь робота, який може їздити на енергії саморобної соляної батарейки.
Набір демонструє роботу магнієво-повітряної батарейки, знайомить з основами електрохімії. Складіть по інструкції, з малюнками, міні-робота і «пожвавите» його за допомогою розчину солі, додавши піпеткою на батарейний картридж. Спостерігайте як робот швидко їздить на своїх коліщатках! . В інструкції є докладний пояснення принципу дії, цікаві факти про різні види батарейок.
Такий науковий проект розвиває вміння збирати пристрої за схемами, виконувати точну роботу руками, шукати і виправляти помилки в роботі пристроїв, терпляче доводити розпочаті справи до кінця.
склад:
1. 2 руки
2. держатель батареї
3. корпус
4. мірна ложка для вугілля
5. опора
6.шарнір
7. картридж батареї
8. вісь із шестірнею і колесами
9. вісь з колесами
10. пакет з активованим вугіллям
11. піпетка
12. ємність для води
13.2 гвинта
14. мотор з проводами і контактами
15. 4 магнієві пластини
16. 4 тканинні пластини
17. 2 мідні пластини.
Додатково потрібні (немає в комплекті) кухонна сіль і ложка.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

КАТАЛОГ