Зображення реального товару може не суттєво відрізнятися від фото на сайті.
Деталі уточнюйте у менеджера при замовленні.

Документ-камера Epson ELPDC07

Арт: 2442

12 141 грн

Згідно з наказами МОН України

Ми працюємо з:

Найкращі ціни в Україні
Індивідуальний підхід до кожної школи
Повна відповідність затвердженим навчальним програмам
Наявність на власному складі
Тільки сучасне та якісне обладнання

Документ-камера ELPDC07
Пристрій призначений для демонстрації предметів або документів кільком людям одночасно. Завдяки вбудованій камері, на дошку або екран можна виводити зображення з роздільною здатністю 1080p, а при необхідності збільшувати окремі фрагменти 8-кратним цифровим зумом. Головка легко повертається на 90 градусів, наприклад, при демонстрації 3D-об'єктів. Визуализатор оснащений яскравою LED-підсвіткою, що забезпечує достатню видимість предметів навіть при тьмяному освітленні приміщення.
 
Конструкція має шарнірний механізм, що дозволяє компактно складати пристрій для зберігання. Камера сумісна з останніми моделями проекторів Епсон. Для запису презентацій зі звуковим оформленням передбачений вбудований мікрофон. Передача відео сигналу і харчування виробляються через USB-кабель. Камера важить менше 1 кілограма і має невеликий розмір, тому займає мінімум місця при транспортуванні. У комплект входить м'який захисний чохол для перенесення.
Характеристики:
фізичне дозвіл проектора: 1080р (1920X1080);
дозвіл: FullHD (1920x1080);
порти управління: USB 2.0 Тип B;
обсяг: 0.007524 куб. м .;
вага: 1730 р;
довжина: 330 мм;
ширина: 190 мм;
висота: 120 мм.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах згідно наказу Міністерства освіти і науки України від №574/29.04.2020  "Про затвердження типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" та наказу №143/07.02.2020  "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи"

Замовити та оплатити товар можна будь-яким зручним для Вас способом. У нас працюють такі варіанти оплати:

  • безготівкова оплата
  • післяплата
  • оплата карткою Visa/Master Card (через систему LigPay)

Доставка товару здійснюється по всій території України через транспортні компанії, або адресна доставка за домовленістю.

Повернення товару здійснюється протягом 14-ти днів, згідно Закону України.

Будемо раді співпраці!

Дивіться також